Миколаївський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомляє!

Дата: 06.04.2023 18:33

Миколаївський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) (далі-відділ) повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства юстиції України №958/5 від 13.03.2023 «Про відділи державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)» відділ реорганізується шляхом приєднання до Березівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса). Також наказом встановлено, що Березівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) є правонаступником реорганізованого відділу.

Одночасно повідомляємо адресу Березівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса):

67300, м. Березівка, Одеська область, пл. Генерала Плієва, 25, телефон: (04856) 2-19-20, електронна пошта: vcs@br.od.drsu.gov.ua, керівник відділу - Кулініч Катерина.

Людмила Макрій, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Миколаївського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)

*!!!! У разі, якщо Міністерство юстиції України передасть певну частину послуг, що надавалися відділом державної реєстрації актів цивільного стану на органи місцевого самоврядування, то Миколаївська селищна рада тільки тоді, буде мати змогу ввести посаду адміністратора при ЦНАП Миколаївської селищної ради для задоволення потреб жителів Миколаївської громади.