НАДАНО ЧЕРГОВУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІД БФ «МАНІФЕСТ МИРУ»

Дата: 05.04.2023 20:27

Сьогодні, у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом Маніфест Миру, за підтримки Норвезької ради у справах біженців (NRC), соціально вразливі верстви населення Миколаївської територіальної громади - сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні родини, одинокі особи похилого віку, онкохворі, отримали 200 продуктових наборів.

Фото без описуФото без опису

💙💛 «Висловлюємо подяку Благодійному Фонду «Маніфест Миру» та Норвезькій раді у справах біженців (NRC) за надану допомогу та підтримку. Сподіваємось на подальшу співпрацю»,- зазначив голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко.