ЧЕРГОВА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД БФ «ДОБРИЙ САМАРЯНИН»
Дата: 05.04.2023 20:21
Кількість переглядів: 64
Цього тижня, Миколаївська селищна рада в рамках співпраці з Благодійний Фонд "Добрий Самарянин" продовжила надавати гуманітарну допомогу мешканцям Миколаївської громади. Було видано 200 продуктових наборів особам похилого віку - 80+, онкохворим, особам з інвалідністю та сім`ям ,які перебувають у складних життєвих обставинах.
«Щиро дякуємо усі волонтерам та організаціям ,які співпрацюють з селищною радою в реалізації необхідної гуманітарної місії - наданні вагомої допомоги, у цей нелегкий час, родинам вразливих груп населення Миколаївської територіальної громади!»- зазначив голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко.