МІСТА ГЕРОЇВ ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ

Дата: 04.04.2023 13:19

📌Українські міста під час відсічі збройної агресії рф стали справжніми форпостами незламного духу. Чернігів пережив понад місяць російського оперативного оточення, авіаційних бомбардувань і артилерійських обстрілів – від перших днів повномасштабного нападу до початку квітня. І перетворився на місто героїв, які витримали 38 днів атаки й не дали загарбнику прорвати оборону.

💪🏻Звільнівши північ, ми побачили, що окупанта можна вигнати. Продовживши цей рух по звільненню на півдні України –звільнивши Зміїний і Херсонщину, а також на сході України – звільнивши Харківщину, ми впевнені, що можемо звільнити всі наші території. Початок цієї впевненості – саме у битвах за Мощун, Гостомель, Ірпінь, Бучу, Охтирку, Чернігів та інші міста і села наших північних областей.

🇺🇦Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив.

#МістаГерої

Фото без описуФото без описуФото без опису

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbid0KBzKAQ7jN4SNTJ4idYs4uNrMWtG5dkqbqSVasRUWVNzFgucYuHdU9a9LdoWk3mLAl