СЕЛИЩНИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ УКРАЇНСЬКОГО ГУМОРУ «ОЛІЙНИКІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Дата: 31.03.2023 21:58

Щорічно весна приходить на Одещину з початком квітня - разом з днем народження Степана Олійника, видатного українського поета-гумориста, сатирика, він майже чотири десятиліття віддав праці в літературі і понад п'ять десятиріч – журналістиці. Боровся за ствердження добра і правди, чесності й благородства. Без його творчого доробку неможливо уявити українську літературу ХХ століття. Глибинне знання побуту, звичаїв, традицій, самих основ психології українця, тонке відчуття істинно народного гумору, могутній, неординарний літературний талант – те, що у вишуканому поєднанні дозволило Степану Олійнику не лише вирізнятися з-поміж плеяди тогочасних поетів-сатириків, але й зійти на Голгофу захисника отієї в усі віки «маленької» людини, котра, за самим становищем своїм, завжди виявлялася духовно і сердечно близькою йому.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні  в  культурно-освітньому медіа-центрі Миколаївської селищної ради відбувся селищний конкурс читців творів Степана Олійника, присвячений 115-ій річниці від дня народження видатного українського поета-сатирика. Конкурс проведено відповідно до рішення виконкому Миколаївської селищної ради від 28 квітня 2021 року №63 «Про затвердження Положення про проведення селищного конкурсу читців українського гумору «Олійниківські читання», з метою популяризації мистецтва художнього слова, збагачення репертуару читців-гумористів, популяризації творчості українських авторів. Участь у конкурсі взяли читці-гумористи віком до 16-ти років та від 16-ти років. Переможці конкурсу у номінації «Читці-гумористи віком до 16 років»:I місце- дует Анна Чебан і Володимир Гервас; II місце - Анастасія Позднякова; III місце - Валентина Чумаченко. Переможці конкурсу у номінації «Читці-гумористи віком від 16 років»: I місце - Олена Горбатова; II місце - Лариса Рожко; III місце – Наталія Півненко. Переможців відзначено дипломами та сертифікатами на придбання цінних подарунків.

Відеоматеріали за посиланням: https://www.facebook.com/groups/918237585700157