ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З АГРАРІЯМИ ЩОДО ПІДТРИМКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Сьогодні відбулася чергова робоча зустріч голови селищної ради Віктора Купченка, старост старостинських округів селищної ради, посадових осіб селищної ради, землекористувачів Миколаївської територіальної громади. Обговорені питання заявок про надання допомоги, що надходять від наших земляків, які проходять службу у Збройних Силах України. Зокрема, акцентовано увагу на придбанні тепловізорів та необхідного автотранспорту для ЗСУ.
Також голова селищної ради запропонував надати продукти бажаючим спекти великодні паски та інше для військовослужбовців. Дану пропозицію було підтримано учасниками зустрічі.
На завершення Віктор Купченко подякував аграріям Миколаївської громади за допомогу та підтримку земляків – військовослужбовців Збройних Сил України.