ЕКСПОРТНЕ ФІНАНСУВАННЯ: ПІДПРИЄМЦЯМ ОДЕЩИНИ РОЗПОВІЛИ ПРО ДОСТУПНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Дата: 30.03.2023 15:13

Воркшоп на тему «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку» організували для експортерів Одещини. Захід було проведено Експортно-кредитним агентством (ЕКА) в рамках реалізації програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Учасникам розповіли, які інструменти для підтримки експорту пропонують передові партнерські банки – починаючи з пільгового кредитування та завершуючи виконанням експортних контрактів. Під час зустрічі також відбулась презентація фінансових інструментів державної підтримки вітчизняних експортерів товарів та послуг. Присутні мали можливість поділитися знаннями та ознайомитися з досвідом одеських компаній, які продовжують працювати в цей складний час та адаптувалися до нових умов.

Відкрив захід заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Роман Григоришин.

«Команда обласної адміністрації за підтримки міжнародних донорів та програми USAID, перші в Україні створили робочу групу по напрацюванню плану відновлення. Наша задача – не сформувати чергову стратегію чи документ, який буде красиво звучати. Ми працюємо над реальним планом дій, спрямованим на відновлення економіки. Ця робоча група вже почала працювати», – зазначив Роман Григоришин.

Радник Експортно-кредитного агентства Руслан Рохов презентував аудиторії продукти ЕКА, спрямовані на стимулювання експорту українських товарів, робіт та послуг на світові ринки в умовах воєнного часу, та розповів про нові рішення, ухвалені правлінням ЕКА, для розширення списку потенційних учасників програми. Зокрема, на початку березня ухвалено рішення про зміни в продуктах ЕКА, якими спрощено вимоги до експортерів, які потребують передекспортного фінансування в українських банках.

На воркшопі також були присутні представники, облради, регіональних управлінь «Ощадбанка», «Укрексімбанка», «Укргазбанка», «Приватбанка» і «Кредобанка».

1 2023 03 30
2 2023 03 30
3 2023 03 30
4 2023 03 30