ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 30.03.2023 11:17

Минулої неділі у Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу до Дня національної гвардії України. У змаганнях взяли участь команди «Колос», «Атлант» та «Арсенал». На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Першими на футбольний майданчик вийшли команди «Арсенал» та «Атлант». Цього разу перемогли гравці «Арсеналу» - рахунок 4:0. Хет-триком відзначився Максим Сандуленко та 1 гол забив Максим Мардаренко. Цікавою та захоплюючою була гра між «Колосом» та «Атлантом». На останніх хвилинах гри футболісти «Атланту» вибороли перемогу з рахунком 7:5. У переможців голи забили: Іван Муравйов-3, дублем відзначилися Василь Барбул та Олександр Красніцький. У «Колоса» забивали: Микола Кочмар-2 голи. По голу забили Віталій та Олександр Кочмарі, ще один гол на рахунку Сергія Молчанова. У грі між «Арсеналом» та «Колосом» перемогу здобули перші з рахунком 5:1. У «Арсеналу» відзначилися: хет-триком Владислав Чапайда та дублем Максим Мардаренко. У «Колоса» голом відзначився Олександр Кочмар.

Кращих футболістів турніру: воротар – Сергій Чуй, захисник – Олександр Геля, нападник – Максим Мардаренко; кращий гравець – Владислав Чапайда та команди нагороджено грамотами.

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради