День благоустрою в Миколаївській територіальній громаді
Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. Весняна толока Миколаївської територіальної громади у розпалі.
Сьогодні, 24 квітня 2023 року, в рамках підготовки до Великодня у Миколаївці відбулась весняна толока. Зокрема, працівники Миколаївської селищної ради, впорядковували територію біля адмінбудівлі селищної ради, паркову зону у центрі селища, територію біля меморіалу загиблим воїнам у роки Другої світової війни. Працівники установ та організацій впорядковували території адміністративних будівель та закріплені за ними ділянки і не тільки. Дружно, однією командою, вдалося зробити чимало.
21 березня завідуючий господарством селищної ради Д.В. Михайленко та працівники КП «Миколаївське» провели роботи з благоустрою на кладовищах у селах Дружелюбівка та Ставкове – розчистили територію кладовища від сухостою, порослі дерев, сухої трави, зрубаного гілля та побутового сміття.
За інформацією старости Олексіївського старостинського округу Віктора Янова проведено роботи з благоустрою на кладовищі в с. Морозова та на прилягаючій території . До виконання робіт з благоустрою було залучено техніку «АГРОШЛЯХБУД-3» керівник Р.В. Аветісян.
-Роботи з благоустрою та продовжуватимуться й надалі. Благоустрій нашої громади – це справа не одного дня і тільки разом ми зможемо зробити наше довкілля чистим!-зазначив голова селищної ради Віктор Купченко.