Відбулися чергові змагання з міні-футболу
Минулої неділі в Миколаївці відбувся матч з міні-футболу присвячений пам`яті Михайла Бейгуленка. У змаганнях взяли участь команди «Атлант» і «Арсенал». На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу захисників Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.
Змагання пройшли в цікавій, запеклій боротьбі. В цій грі перевага знову, як і у попередній була на стороні «Атланту», що й показав рахунок 8:4. У переможців хет -триком відзначилися Володимир Кравченко та Віктор Тисяк, по голу забили Дмитро Волянський та Максим Мардаренко. У «Арсеналу» по 2 голи забили Владислав Чапайда та Анатолій Бобровський. Кращих футболістів змагань: воротар – Сергій Чуй, захисник – Олександр Рожук, нападник – Віктор Тисяк; кращий гравець – Володимир Кравченко та команди нагороджено грамотами.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради