Відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради

Дата: 24.03.2023 10:06

23 березня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради під головуванням голови виконавчого комітету В.Л. Купченка. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости старостинських округів громади, представники місцевого козацького товариства ім. І.Сірка.

У ході засідання прийняті рішення з таких питань: внесення змін до складу Координаційного гуманітарного штабу при Миколаївській селищній раді Березівського району Одеської області; затвердження меж меморіалу козацьких поховань і надгробних пам’ятників у вигляді хрестів ХУІ-ХУІІІ століть з метою збереження пам’яток історії; відновлення роботи Миколаївського ЗДО №1 «Сонечко» та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти селищної ради; взяття на квартирний облік неповнолітньої дитини; створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам; присвоєння поштової адреси житловому будинку.

Фото без описуФото без опису

Розглянуто звернення жителя громади який опинився у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.