Миколаївська селищна рада отримала чергову гуманітарну допомогу від Координаційного гуманітарного штабу Одеської області
15 березня Миколаївська селищна рада отримала чергову гуманітарну допомогу від Координаційний гуманітарний штаб Одеської області, яку він отримав від Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.
Зазначену гуманітарну допомогу, а саме: електричні чайники, індивідуальні фільтри глечики, додаткові картриджі, електричні конвектори, масляні обігрівачі, електроплити, ліхтарі освітлення, радіоприймачі, повербанки, посуд, набори первинної медичної допомоги, турнікети та крісла – каталки - були передані для місць компактного перебування (проживання) внутрішньо переміщених осіб.
Нагадаємо, що 17 січня 2023 року, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко разом із старостою Олексіївського старостинського округу селищної ради Віктором Яновим передали генератор, наданий Координаційним гуманітарним штабом Одеської області, до Пункту Незламності у с. Василівка.
- Це стало можливим завдяки налагодженій, тісній співпраці Координаційного гуманітарного штабу Одеської області, Координаційного гуманітарного штабу при Березівській РВА, Координаційного гуманітарного штабу селищної ради. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю щодо вирішення усіх необхідних нагальних питань і забезпечення необхідною гуманітарною допомогою, внутрішньо переміщених осіб та соціально вразливих верств населення Миколаївської територіальної громади та Пунктів Незламності, - зазначив голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко.