У Василівській філії Миколаївського ліцею до Всесвітнього дня води проведено пізнавальні та навчальні заходи
Щороку 22 березня відзначається Всесвітній день води.
Особливе місце серед природних ресурсів належить нічим не замінному ресурсові - воді. Вона є основою життя на Землі.
З метою відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів учнями та педагогами Василівської філії проведено ряд просвітницьких заходів.
Серед учнів молодших класів проведенні пізнавальні та навчальні заходи, щодо ознайомлення дітей з проблемою нестачі та забруднення води та вплив цих факторів на життєдіяльність людей. Учням було показано відеоролик про водні ресурси України, з якого вони дізналися багато цікавого. Учнями 2-3 класу були виготовлені хмаринки, якими діти показали цінність опадів ( дощу та снігу).
Вчителем географії та основ здоров'я Козаченком О.В. була проведена лекція-розповідь на тему: "Вода для всіх". Метою якої було: ознайомлення та привернення уваги учнівської молоді до проблем, пов'язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічної свідомості.
Учні старших класів долучилися до прибирання території відпочинку місцевого котловану.
Інна Драгуца, завідувач Василівської філії Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області