В Ульяновському ЗЗСО до Всесвітнього дня водних ресурсів проведено низку заходів

Дата: 22.03.2023 15:38

22 березня, про Всесвітній день водних ресурсів, основні цілі проведення, проблеми води та здоров’я, запобігання забрудненню води та захист водних ресурсів інформаційну роботу з учнями Ульяновського ЗЗСО провели бібліотекар Новіцька В.В., класні керівники, вчителька географії Башкирцева Д.М.

Бібліотекар Новіцька В.В. запропонувала учням мандрівку географією України, Башкирцева Д.М. - презентацію «Всесвітній день охорони водних ресурсів» та екскурс до різновидів водойм із обговоренням шляхів їх збереження, на прикладі річки Чичиклії та штучної водойми в нашому селі. Всі заходи проведено, аби нагадати всім про значення і важливість води для існування життя на Землі та залучення кожного до відповідального використання водних ресурсів.

Євдокія Больбот, педагог- організатор Ульяновського ЗЗСО