В Ульяновському ЗЗСО до Всесвітнього дня водних ресурсів проведено низку заходів
22 березня, про Всесвітній день водних ресурсів, основні цілі проведення, проблеми води та здоров’я, запобігання забрудненню води та захист водних ресурсів інформаційну роботу з учнями Ульяновського ЗЗСО провели бібліотекар Новіцька В.В., класні керівники, вчителька географії Башкирцева Д.М.
Бібліотекар Новіцька В.В. запропонувала учням мандрівку географією України, Башкирцева Д.М. - презентацію «Всесвітній день охорони водних ресурсів» та екскурс до різновидів водойм із обговоренням шляхів їх збереження, на прикладі річки Чичиклії та штучної водойми в нашому селі. Всі заходи проведено, аби нагадати всім про значення і важливість води для існування життя на Землі та залучення кожного до відповідального використання водних ресурсів.
Євдокія Больбот, педагог- організатор Ульяновського ЗЗСО