Проведено заходи до Всесвітнього дня водних ресурсів в Антонюківському ЗЗСО

Дата: 22.03.2023 15:25

Щорічно, 22 березня відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. У всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів.

До цього дня в Антонюківському навчальному закладі були проведені різноманітні заходи: конкурс малюнків, виховні години, вікторина «Вода – джерело життя» та урок-мандрівка "Водні багатства Одещини", який провели вчитель географії Гудзенко С.А. та вчитель хімії і біології Гаврилюк Т.А. з учнями 7 класу. Під час мандрівки водними просторами України,обговорили джерела забруднення поверхневих водних джерел – річок, водосховищ, зокрема Дніпра, який забезпечує водою близько 2/3 населення України, дослідили унікальні факти про водні ресурси України та світу. Переглянули презентацію "Воду потрібно берегти"

Тож давайте разом формувати свідоме екологічне мислення задля збереження чистої води для нас, наших дітей та майбутніх поколінь!

Валентина Ющенко, педагог-організатор Антонюківського ЗЗСО