"Лише у нас на Україні вода джерельна з небом синім"
Дата: 21.03.2023 14:23
Кількість переглядів: 520
До Всесвітнього дня водних ресурсів в Олексіївському ЗЗСО проведені заходи екологічного спрямування, зокрема: виховний захід "Лише у нас на Україні вода джерельна з небом синім" для учнів 1-11 класів. Також цими днями учні 6-9 класів очистили від незначного сміття берег річки Чичиклія та навели порядок біля джерела, з якого п'ють воду дуже багато людей Миколаївської громади.
Для учнів та колективу Олексіївського ЗЗСО чисті береги-не тільки справа честі, а й посильний внесок у збереження води для майбутніх поколінь!
Приємно відзначити, що у порівнянні з попередніми роками екологічна свідомість зростає серед людей,- сказала директор Олексіївського ЗЗСО Людмила Макрій.
Вероніка Ковалик, заступник директора з НВР Олексіївського ЗЗСО