Продовжуються роботи з благоустрою територій населених пунктів Миколаївської селищної ради

Дата: 17.03.2023 19:20

Цими днями за інформацією діловода Ульянівського старостинського округу Світлани Гайдук впорядковано територію Тарасівського кладовища. Під час робіт з благоустрою було вирубано чагарники, скошено сухостій, вивезено сміття. Роботи з благоустрою територій будуть продовжуватися.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Як показує досвід попередніх років, більшість людей, що наводять порядок на могилах, викидають пластикові квіти та пляшки, банки з фарби, суху траву, гілля, бур’ян, старі хрести, де заманеться. Тим самим вони засмічують кладовище, на якому знайшли спочинок їх рідні і близькі. Шановні жителі Миколаївської територіальної громади не перетворюйте кладовища на сміттєзвалища!