Звернення голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка з нагоди Дня українського добровольця

Дата: 14.03.2023 10:47

Шановні захисники і захисниці добровольчих батальйонів, Збройних Сил України!

Щирo вітаю вас із Днем українського добровольця! У календарі дат нашої держави ця знаменна дата встановлена Постановою Верховної Ради України 17 січня 2017 року

N 1822-VIII, з метою сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. Сьогодні українці у боротьбі з російським агресором вимушені відстоювати своє право на самовизначеність, територіальну цілісність і незалежність.

У непростий для країни час ви згуртувалися і стали на захист рідної землі від посягань ворога роз'єднати мапу України на окремі частки, від зазіхань на здобуту багатовіковою боротьбою українського народу незалежність держави.

Дякую Вам за Ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для держави час стати до оборони України! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності та свободи української держави.

Бажаю, здоров’я, благополуччя та злагоди Вам і Вашим родинам!

Вічна пам’ять кожному і кожній, хто загинув за Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко