ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

Дата: 13.03.2023 16:33

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2022році. В ході проведення кампанії декларування з 01 січня по 30 квітня цього року громадяни забов’язані виконати свій конституційний обовя’зок, задекларувати доходи які не були оподатковані у минулому році.

Декларація про майновий стан надається до Центру обслуговування платників за місцем податкової адреси громадянина. Зробити це можна особисто або через уповноважену на це особу, за допомогою пошти чи засобами електронного зв’язку. З метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації, пропонуємо скористатись новим електронним сервісом «Електронний кабінет». Запрошуємо жителів Миколаївської громади до Центру обслуговування платників Миколаївської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області за адресою 67000, Одеська область, Березівський район, смт. Миколаївка, вул. Карпішина,55, для ознайомлення з основними випадками подання декларації у 2023 році, правилами застосування податкової знижки, порядком заповнення декларації та отримання практичної допомоги.