Проведено чергову нараду зі старостами старостинських округів селищної ради та керівниками структурних підрозділів селищної ради

Дата: 13.03.2023 16:11

Сьогодні під головуванням голови селищної ради В.Л. Купченка за участі начальника Миколаївської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області Л.М. Старник відбулася чергова робоча нарада зі старостами старостинських округів селищної ради та керівниками структурних підрозділів селищної ради.

Начальник Миколаївської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області Людмила Старник доповіла про порядок нарахування та сплати і мінімальної величини податкового зобов’язання (МПЗ) із сплати податків. Обговорено питання ,які можуть виникати в процесі даної роботи.

Також,на нараді обговорено стан бюджетних надходжень до селищного бюджету зі сплати земельних податків. Голова селищної ради звернув увагу учасників наради на проведенні відповідної роз`яснювальної роботи з землевласниками щодо правильності та своєчасності сплати плати за землю, а також акцентував увагу присутніх на посиленій роботі з найбільшими боржниками по сплаті земельного податку з юридичних осіб та найбільшими боржниками по орендній платі з фізичних осіб. Обговорені проблемні питання, що виникають під час проведення реєстрації договорів (заміни сторони орендодавця), сплати орендної плати за землі.

У зв’язку з виявленням невідповідностей в земельно-обліковій документації та наявних договорах оренди, з метою забезпечення дотримання вимог земельного, природоохоронного та податкового законодавства, вирішили направити листи землекористувачам (орендарям) земельних ділянок з вимогою привести власні договори оренди землі у відповідність до норм чинного законодавства та нормативних актів .

-В першу чергу необхідно приділити увагу проведенню відповідних юридичних дій щодо належного документального оформлення земельних ділянок та сплаті замельного податку з юридичних осіб і орендній платі з фізичних осіб -, наголосив Віктор Леонідович.

Також на порядку денному розглянуто питання проведення робіт з благоустрою населених пунктів Миколаївської територіальної громади та продовження проведення детальної роз`яснювальної роботи серед населення щодо рекрутингової кампаніії “Гвардія наступу” старостами старостинських округів селищної ради.

За підсумками наради головою селищної ради надані відповідні доручення.