Миколаївську територіальну громаду з робочим візитом відвідали начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш і представники «ГВАРДІЇ НАСТУПУ"

Дата: 10.03.2023 14:48

Перемога – основне бажання кожного українця! Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Аби посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, сьогодні Миколаївську селищну раду з робочим візитом відвідали начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш, представники Національної Гвардії України, державної Прикордонної Служби України та штурмової бригади «Лють» Національної Поліції України. Головна мета візиту - інспектування організації і ходу проведення в Миколаївській територіальній громаді рекрутингової кампанії «ГВАРДІЯ НАСТУПУ" та проведення детальної широкої роз’яснювальної роботи - як долучитися до лав патріотів що звільнятимуть Україну від рашистських загарбників. Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш поспілкувався з головою Миколаївської селищної ради Віктором Купченком і начальником відділу поліцейської діяльності №1 Березівського районного відділу поліції Сергієм Чіркіним щодо ходу кампанії «ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Також обговорено низку важливих питань, зокрема: соціального захисту, питання роботи навчальних закладів, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення місцевого бюджету.

Представники «ГВАРДІЇ НАСТУПУ" ознайомили учасників заходу з умовами вступу до бригад, проходження служби, пакету соціальних гарантій для бажаючих проходити службу.

Нагадаємо - триває запис до 8 бригад добровольців.

Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон».

У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».

Долучитися до «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» можна онлайн, заповнивши заявку на сайті https://storm.mvs.gov.ua, або офлайн – звернувшись до Центру надання адмінпослуг за адресою: ЦНАП Березівської міської ради м. Березівка, площа Генерала Плієва, 9 пн.-пт. 08:00-17:00, а також до ЦНАП в Одеській області за адресами:

ЦНАП Білгород-Дністровської міської ради

м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56

пн.-пт. 09:00-17:00

ЦНАП Болградської міської ради

м. Болград, проспект Соборний, 149

пн.-пт. 08:00-17:00

ЦНАП Ізмаїльської міської ради

м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 62

пн.-пт. 08:00-17:15

ЦНАП Одеської міської ради

м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 9

пн.-сб. 09:00-17:00

ЦНАП Одеської міської ради

м. Одеса, проспект Добровольського, 106

пн.-сб. 09:00-17:00

ЦНАП Чорноморської міської ради.

м. Чорноморськ, проспект Миру, 33

пн.-пт. 08:00-17:00

ЦНАП Подільської міської ради

м. Подільськ, проспект Шевченка, 31

пн.-сб. 08:00-17:15

ЦНАП Роздільнянської міської ради

м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17

пн.-пт. 08:00-17:15

Долучайся до «ГВАРДІЇ НАСТУПУ"!

Стань тим, хто звільнить Україну!

Бригади пропонують умови та вимоги для добровольця і він визначає, чи вони для нього прийнятні. Якщо так, то розпочинається діалог про працевлаштування.

Окрім цього, є телефон гарячої лінії – 080 010 00 20, де можна проконсультуватися та отримати усю необхідну інформацію.

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, а дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС.

Захищай країну та своїх рідних! Разом до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!