Нарада з керівниками органів управління освітою територіальних громад.

Дата: 02.03.2023 13:05

Сьогодні, 02.03.2023р., за участю голови Березівської районної державної адміністрації Віталія Лабуша, начальника відділу освіти, культури, спорту та охорони здоров’я Ольги Гаврилюк, т.в.о. начальника Березівського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області підполковника служби цивільного захисту Ростислава Журавського, старшого інспектора з ЮПСП Березівського РВП ГУНП в Одеській області Ольги Тодоренко відбулася нарада з керівниками органів управління освітою територіальних громад. На початку наради голова Березівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш зосередив увагу присутніх на питанні створення безпечних умов у закладах освіти та впровадження очного формату навчання. У ході наради  розглянули питання: про покращення заходів реалізації, функціонування та розвитку проєктів “Клас безпеки”, “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі (Вихователь  безпеки)”, та “Рух юних пожежних-рятувальників”; про організацію укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти; попередження негативних проявів неформального руху ПВК «Редан» у молодіжному середовищі; створення безпечних умов освітнього середовища у закладах освіти району; про оптимізацію мережі закладів освіти та створення опорних шкіл у територіальних громадах району; про організацію харчування у закладах освіти району. По кожному питанню прийнято відповідне рішення.

Фото без описуФото без опису

Джерело:https://berezivka-rda.od.gov.ua/2023/03/narada-z-kerivnykamy-organiv-upravlinnya-osvitoyu-terytorialnyh-gromad/