Дата: 01.03.2023 18:21

З метою об'єднання зусиль для співробітництва та забезпечення координації спільних намірів ,сприяння та допомоги внутрішньо переміщеним особам, іншим соціально незахищеним верствам населення в умовах воєнного стану, Миколаївська селищна рада та Благодійний Фонд "Добрий Самарянин" уклали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Щиро дякуємо за співпрацю та взаємодію Роман Медяник !

3-го березня, у п’ятницю з 14.00 буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді продуктового набору. Категорія отримувачів: особи похилого віку від 80 років ,які мешкають у смт Миколаївка.

Зверніть увагу !

Допомога надаватиметься за адресою: смт Миколаївка, вулиця Дмитрівська 19Г Дім молитви церкви ЄХБ «Дорога до Істини».