Відбулося спільне засідання постійних комісій Миколаївської селищної ради

Дата: 23.02.2023 19:52

Сьогодні у ході підготовки до пленарного засідання чергової сесії відбулося спільне засідання постійних комісій Миколаївської селищної ради, яке провів голова селищної ради Віктор Купченко. На них депутати попередньо детально розглянули питання, які включені до порядку денного чергової XXV сесії селищної ради.

Голова селищної ради наголосив, що сьогодні, коли триває боротьба з російським агресором треба докладати максимум зусиль для допомоги Збройним Силам України в наближенні перемоги над російськими окупантами.

Першочергову увагу було приділено Програмі мобілізаційної підготовки місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку на 2023 рік і програмі «Призовник» в Миколаївській селищній раді на 2023 рік. Про основні заходи програм поінформував заступник начальника першого відділу Березівського РТЦК та СП майор Буняков К.М., підкресливши, що прийняття відповідних програм сприятиме проведенню на належному рівні мобілізаційної підготовки.

Зокрема, депутати розглянули внесення змін: до рішення Миколаївської селищної ради від 23.06.2021 року №796-VIII «Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2021-2023 роки»; до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Миколаївської селищної ради на 2021-2024 роки; до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №2540-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Фото без описуУ ході засідання акцентовано увагу на підсумках соціально–економічного та культурного розвитку Миколаївської селищної ради за 2022 рік; затвердженні Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївської селищної ради на 2023 рік, розглянуто звіт Миколаївського селищного голови про роботу Миколаївської селищної ради та її виконавчого комітету за 2022 рік.