Відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради

Дата: 23.02.2023 15:46

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради,  його провів голова виконавчого комітету Віктор Купченко. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Галина Козаченко, члени виконкому, старости старостинських округів громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуУ ході засідання розглянуті питання та прийняті рішення: про відновлення роботи підготовчої групи  Миколаївського ЗДО №1 «Сонечко»; зміну  поштової  адреси  житлового будинку; присвоєння  поштової  адреси житловим будинкам; про створення комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території  Миколаївської селищної ради. Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.