Продовжуються роботи з благоустрою
Починаючи з понеділка завідуючий господарством селищної ради Д.В. Михайленко, працівники КП «Миколаївське» Михайло Свинобой і Євген Чінський, Надія Секундяк та Світлана Урсолова за дорученням голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка продовжили роботи з благоустрою та санітарного прибирання на території смт Миколаївка.
Так, зокрема, вже відремонтовано поламану кимось огорожу на дитячому майданчику, що навпроти багатоквартирних будинків на в'їзді у Миколаївку, виконано роботи по кронуванню дерев, прибрано сміття по вулицях, вирубано чагарники та обрізано сухостій на розвилці дороги на виїзді з Миколаївки в сторону Олексіївки.
-Вчергове звертаюся до жителів громади: прийняті на постійні роботи з благоустрою працівники у старостатах Миколаївської селищної ради, але благоустрій громади починається з кожного її жителя, а не з їхньої щоденної важкої фізичної роботи. Неодноразово можна спостерігати ситуацію, коли сміття викидають прямо з авто вздовж доріг, молодь залишає порожні пляшки та пакунки прямо на дитячих майданчиках, не вважаючи за потрібне викинути їх до сміттєвих урн, які знаходяться за 10 кроків від них. У багатьох людей відсутнє відчуття відповідальності за стан навколишнього середовища. Шановні мешканці громади! Долучайтесь до прибирання прибудинкових територій та покращуйте довкілля навколо себе, бережіть наведений лад, адже ми повинні любити свою маленьку батьківщину. Чистота довкілля залежить від кожного із нас! Роботи з благоустрою триватимуть і надалі,- зазначив голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко.