Змагання з міні-футболу до Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2023 16:16

19 лютого в Миколаївці відбувся матч з міні-футболу до Дня Героїв Небесної Сотні

У змаганнях взяли участь місцеві команди «Атлант» і «Арсенал». На початку змагань гравці хвилиною мовчання вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні, усіх Героїв і мирних громадян, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Гра проходила з великою перевагою гравців «Атланту», що й показав розгромний рахунок 11:З. У переможців 6 голів забив Іван Танасійчук та 5 голів на рахунку Івана Муравйова. У переможених голами відзначилися батько Віталій та син Олександр Кочмарі, а також один гол забив Владислав Чапайда. Кращих футболістів змагань: воротар – Василь Барбул, юний захисник - Олександр Рожук, нападник – Іван Муравйов; кращий гравець – Іван Танасійчук та команди нагороджено грамотами. У церемонії нагородження прийняв участь ветеран миколаївського футболу Віктор Кузьмін, який прийшов у відпустку так, як сьогодні він у лавах Збройних Сил України відстоює у боротьбі з російським агресором державний суверенітет і територіальну цілісність України.

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради