До Дня пам’яі Героїв Небесної Сотні
Дата: 20.02.2023 13:45
Кількість переглядів: 75
Сьогодні в Миколаївці у «Сквері Пам’яті» біля пам’ятного знака «Пам’яті невинно убієнних» відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. У них взяли участь секретар селищної ради Г.В. Козаченко, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівники установ та організацій. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності і українських воїнів, які полягли у боротьбі з російським агресором та поклали квіти до пам`ятного знака. Небесна Сотня вічно житиме в пам`яті українського народу.