Сучасні ноутбуки для роботи отримали вчителі закладів загальної середньої освіти селищної ради

Дата: 17.02.2023 15:28

Сьогодні, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Шаманська передала керівниками закладів загальної середньої освіти селищної ради 32 сучасні ноутбуки для роботи вчителів.

-Щиро вдячні національному проєкту «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується за сприяння Фундації Олени Зеленської /Olena Zelenska Foundation/ у межах ініціативи Глобальної бізнес - коаліції для освіти (GBC- Edukation) та проекту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft. Окрема подяка директору Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександру Лончаку, керівництву Березівської районної військової адміністрації, за організацію забезпечення вчителів нашої громади ноутбуками для організації якісного освітнього процесу, - зазначила Тетяна Шаманська.