Сучасні ноутбуки для роботи отримали вчителі закладів загальної середньої освіти селищної ради
Сьогодні, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Шаманська передала керівниками закладів загальної середньої освіти селищної ради 32 сучасні ноутбуки для роботи вчителів.
-Щиро вдячні національному проєкту «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується за сприяння Фундації Олени Зеленської /Olena Zelenska Foundation/ у межах ініціативи Глобальної бізнес - коаліції для освіти (GBC- Edukation) та проекту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft. Окрема подяка директору Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександру Лончаку, керівництву Березівської районної військової адміністрації, за організацію забезпечення вчителів нашої громади ноутбуками для організації якісного освітнього процесу, - зазначила Тетяна Шаманська.