Відбулися чергові змагання з міні-футболу

Дата: 15.02.2023 15:40

Відбулися чергові змагання з міні-футболу

Фото без описуМинулої неділі в Миколаївці відбувся матч з міні-футболу присвячений пам`яті Юрія Шандранцова. У змаганнях взяли участь місцеві команди «Атлант» і «Арсенал». На початку змагань гравці хвилиною мовчання вшанували пам`ять знаного свого часу воротаря Ю.Шандранцова, усіх Героїв і мирних громадян ,хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Половину команди «Арсеналу» представляла футбольна сім`я Кочмарів: Микола, його брат Віталій та син Віталія Олександр. Адже Микола і Віталій протягом багатьох років брали і продовжують брати участь у змаганнях із футболу.

Гра була цікавою та запеклою. З рахунком 6:4 переміг «Арсенал». У переможців дублем відзначилися Володимир Кравченко та Віталій Кочмар. Також ,по голу забили Микола та Олександр Кочмарі. У «Атланта» по два голи забили Іван Танасійчук та Анатолій Бобровський.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуКращих футболістів змагань: воротар – Сергій Чуй, захисник – Микола Кочмар, нападник – Анатолій Бобровський; кращий гравець – Володимир Кравченко та команди нагороджено грамотами.

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради