ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІКТОРА КУПЧЕНКА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2023 11:41

Шановні учасники бойових дій!

Сьогодні Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ту річницю виведення військ з Афганістану.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. Брали участь в «афганській війні» і наші земляки з Миколаївської громади, на жаль двоє з них сержант Микола Петренко з Ульяновки та прапорщик Василь Носков з Гвоздівки –повернулися додому в «чорних тюльпанах». Пам’ятаємо наших земляків та віддаємо шану їхній вірності військовому обов’язку.

Разом з ними у цей день ми вшановуємо всіх учасників бойових дій на території інших держав. Це справжні воїни, які несли службу в гарячих точках планети. Ризикуючи власним життям, вони виконували важливу місію – забезпечували мир та свободу, захищали тих, хто потребує допомоги.

24-го лютого, коли російські загарбники розпочали повномасштабне вторгнення на територію України, воїни Афганської війни знову підставили своє плече, взяли в руки зброю й сьогодні захищають свободу та цілісність української держави.

Дякуємо Вам!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко