Відбувся круглий стіл щодо алгоритму дій особи яка постраждала від домашнього насильства
Сьогодні в малому залі адмінбудівлі селищної ради, за участі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі: секретаря Миколаївської селищної ради Галини Козаченко, керівника відділення соціальної роботи ЦНСП Анни Войченко, в.о. завідувача сектору Миколаївського бюро правової допомоги Людмили Капустян, старшого інспектора Березівського районного сектору філії №3 Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Андрія Шевчука, головного спеціаліста відділу ДРАЦС у Березівському районі Одеської області Оксани Сагайдак, головного спеціаліста сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради Ольги Коваль відбувся круглий стіл «Алгоритм дій особи яка постраждала від домашнього насильства».
На заході розглянуто і обговорено координацію зусиль представників установ, організацій, структурних підрозділів селищної ради щодо вирішень проблем запобігання та протидії домашньому насильству на території Миколаївської селищної ради; привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; сприяння розповсюдження соціальної реклами з питань протидії домашнього насильства.