Офіс роботи з територіальними громадами активно коммунікує з громадами з питань соціально-економічного розвитку.

Дата: 09.02.2023 13:23

Провели робочу зустріч Агенція регіонального розвитку Одеської області з Віктором Купченко - головою в Миколаївська селищна рада Березівського району Одеської області.

Миколаївська селищна громада - це об'єднання 23 населених пунктів, з адміністративним центром у смт Миколаївка, загальна площа території - 541,9 кілометрів квадратних. Основна галузь підприємництва в громаді - сільське господарство. Окремо функціонує завод з виробництва сирів.

На зустрічі обговорили проблемні питання, пріорітетні напрямки в період воєнних дій і в після воєнному відновленні, потенціал і ресурси, а також подальше співробітництво громади з Агенцією регіонального розвитку. Домовились про долучення Агенції до розробки Стратегії розвитку Миколаївської громади та консультативну підтримку.

Працюємо над розвитком Одещини разом🇺🇦

Джерело:https://www.facebook.com/OdesaRDA/posts/