Відновлено роботи з капітального ремонту доріг місцевого значення

Дата: 06.02.2023 14:53

Фото без описуПроцедуру виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт відрізку дороги с.Новопетрівка - смт Миколаївка було розпочато через тендер ще у лютому 2022 року за сприяння депутата Одеської обласної ради К.А. Хачатряна, але в зв`язку зі збройною агресією російської федерації проти України роботи були тимчасово призупинені.

Фото без описуСьогодні, представники ДП «Служба місцевих автомобільних доріг», інженери ТОВ «Березівкаагрошляхбуд», голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко оглянули даний відрізок дороги та мостові споруди на ньому.

Фото без опису- Наступним кроком стане проведення тендерної процедури з виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт відрізку дороги від с.Антонюки до Стрюківського повороту. Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю,- зазначив голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко.