Проведено нараду з обговорення Стратегії розвитку Миколаївської громади

Дата: 26.01.2023 17:52

Сьогодні голова селищної ради В.Л. Купченко провів робочу нараду з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів селищної ради. На нараді розглянуто питання Стратегії розвитку Миколаївської територіальної громади на 2023-2028рр. Стратегія є необхідним документом, який дозволить підкреслити унікальні ресурси громади, допоможе залучити до життя громади інвесторів, надасть додаткові можливості для розвитку власних і залучення зовнішніх ресурсів. Обговорено плани та завдання на найближчі п’ять років, розглянуто актуальні потреби і проблемні питання громади, зокрема: економічний потенціал, розвиток туризму, виробництво і переробка продукції.

-Цей важливий документ стане визначальним для подальшого перспективного розвитку Миколаївської територіальної громади. Він допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а й визначити головні перспективні вектори розвитку,- зазначив голова селищної ради В.Л. Купченко. За підсумками наради головою селищної ради надані відповідні доручення.