З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ, НАЧАЛЬНИК ОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЦЕРЕМОНІЇ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИКА КОБЗАРЮ

Дата: 22.01.2023 12:33

Сьогодні, з нагоди Дня Соборності, Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника Кобзарю.

“День Соборності України нагадує не тільки нам, а й всьому світу, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! А зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищатиме та оберігатиме всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки” – сказав Максим Марченко.

Фото без описуФото без опису

Джерело:https://oda.od.gov.ua/z-nagody-dnya-sobornosti-nachalnyk-ova-vzyav-uchast-v-czeremoniyi-pokladannya-kvitiv-do-pamyatnyka-kobzaryu/