Віктор Купченко: Щиро дякуємо за небайдужість та вкрай необхідну у складні часи війни допомогу!

Дата: 20.01.2023 21:01

Сьогодні соціально незахищені верстви населення Миколаївської територіальної громади - сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї з дітьми ВПО, які перемістилися з територій, що є тимчасово окупованими,територій, що перебувають в оточенні (блокуванні), територій, на яких тривають активні бойові дії, багатодітні родини, одинокі особи похилого віку отримали чергову гуманітарну допомогу (продуктові набори) від благодійного фонду Маніфест Миру за підтримки «Норвезької ради у справах біженців».

Щиро дякую від імені мешканців Миколаївської територіальної громади за небайдужість та вкрай необхідну у період режиму воєнного стану допомогу благодійному фонду "Маніфест миру",- сказав голова Миколаївської селищної ради (територіальної громади) Віктор Купченко.