До відома жителів Миколаївської селищної ради

Дата: 25.02.2022 21:08

На території Миколаївської селищної ради є чотири протирадіаційних укриття, які призначені для укриття працівників та відвідувачів установ та організацій під якими вони знаходяться у разі виникнення надзвичайних ситуацій (у денний час). Також всіма закладами освіти громади визначено місця для укриття персоналу та учнів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. В зв`язку з воєнними діями на території України просимо жителів громади самостійно у своїх домогосподарствах, будинках подбати про облаштування найпростіших укриттів (підвалів, погребів та інших заглиблених споруд з метою якнайшвидшого убезпечення власного життя та життя рідних і близьких. У разі неможливості облаштування власного укриття згуртовуйтеся з сусідами.

Олег Нікул, головний спеціаліст відділу правового забезпечення діяльності селищної ради, запобігання та виявлення корупції Миколаївської селищної ради