Звернення голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка
Дата: 24.02.2022 09:45
Кількість переглядів: 97
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!
В Україні оголошено військовий стан.
Закликаю вас зберігати спокій, не панікувати, по можливості залишатися вдома, не залишати дітей без нагляду дорослих. Всі служби громади працюють в штатному режимі. В подальшому будуть вас регулярно інформувати.
Голова селищної ради В.Л. Купченко