СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В ОДЕСІ СУН ЛІЦЮНЬ
Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів зустріч з Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі паном Сун Ліцюнь у зв’язку із завершенням дипломатичної місії Генерального консула.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-40.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-38-rotated.jpg)
«Одещина завжди мала тісні зв’язки з Китаєм, особливо, зважаючи на чисельну китайську спільноту, яка проживає в нашому регіоні. Ми вдячні за Вашу роботу та сприяння у розширенні діалогу між нашими країнами. Я можу запевнити Вас, що ми відкриті для співпраці у всіх сферах та готові до обговорення всіх можливих форм двостороннього співробітництва, що сприятимуть розширенню взаємовигідного партнерства між Одеською областю та Китаєм і наші добрі відносини з Китайською Народною Республікою будуть тільки поглиблюватимуться в майбутньому, а ми докладатимемо для цього максимум зусиль» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-1-3.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-33.jpg)
В свою чергу, генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сун Ліцюнь щиро подякував за багаторічну співпрацю голові Одеської облдержадміністрації і наголосив, що Одещина назавжди залишиться в його серці, як прекрасний багатонаціональний регіон в якому мешкають мирні і працьовиті люди та висловив слова підтримки українцям та побажав Україні мирного неба.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-29.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-22.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-20-rotated.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-19-rotated.jpg)
Сергій Гриневецький за вагомий внесок у дружніх відносин і плідне співробітництво між Одеською областю і провінціями Китайської Народної Республіки нагородив Генерального консула Китаю в Одесі Сун Ліцюнь Почесною Відзнакою Голови Одеської ОДА.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-15.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-14.jpg)
Нагадаємо, що нині діють Меморандум про взаєморозуміння та встановлення дружніх відносин між Одеською областю та провінцією Фудзіянь (КНР) та Меморандум між Одеською ОДА і адміністрацією Провінцією Фуцзянь про встановлення про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Підписано Угоду про встановлення побратимських відносин між Одеською областю України та провінцією Фуцзянь та Протокол про наміри між Одеською ОДА і адміністрацією провінції Хубей. Є Угоди з Муніципалітетом Лун – Янь, Угода про співробітництво між містом Чорноморськ та містом Нінхай, Угода між Одеською обласною державною адміністрацією і урядом провінції Цзянсі про встановлення дружніх відносин.