Звернення голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні
Шановні жителі громади!
Щорічно 20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, віддаємо данину пам’яті і поваги великій людській, громадянській і національній відвазі, силі духу, стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави. Вісім років відділяють нас від тих кривавих подій у середмісті столиці, в результаті яких обірвалося життя учасників Революції Гідності.
Усі вони прожили різне життя - хто довге, а хто зовсім коротке. Зовсім юні і ті, що прожили довге життя, представники найрізноманітніших професій з усіх куточків України стали пліч-о-пліч, щоб захистити ідеали демократії, відстояти права і свободи людини. Вони були дуже різними, але їх, об'єднала боротьба за впровадження демократичних, європейських цінностей у нашій державі.
На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість.
Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Вічна і світла пам’ять Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу.
Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити у наших серцях.
Слава Україні!
Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко