У ході підготовки до чергової сесії селищної ради
16 лютого відбулися засідання постійних комісій Миколаївської селищної ради (ТГ): з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; з питань фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності; з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування; з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та транспорту. На них депутати попередньо детально розглянули питання, які включені до порядку денного чергової XVII сесії селищної ради. Після цього депутати зібрались на спільне засідання у малій залі адмінбудинку селищної ради. У ньому взяли участь депутати селищної ради (ТГ), старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ), керівники відділів селищної ради.
У ході засідання депутати заслухали звіт Миколаївського селищного голови В.Л. Купченка про роботу Миколаївської селищної ради та її виконавчого комітету за 2021 рік.
Значну увагу було приділено питанню соціально – економічного та культурного розвитку Миколаївської селищної ради за 2021 рік.
На розгляд сесії внесені 16 основних питань – з ними можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/bjvca.
Проведення XVII чергової сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання заплановано на 22 лютого.