Звернення голови спілки ветеранів та інвалідів Афганістану та учасників бойових дій Миколаївської громади А.В. Фізіка
Шановні побратими - воїни-афганці, учасники бойових дій на території інших держав
Щорічно 15 лютого українці віддають глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках. Історія з кожним роком все далі віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.
Вічна пам’ять воїнам -афганцям, які до кінця виконали свій військовий обов’язок! Згадаймо у цей день наших загиблих у Афганістані воїнів-побратимів Василя Носкова з с. Гвоздівки та Миколу Петренка з с. Ульяновки, а також усіх тих кого сьогодні вже немає з нами та тих хто не повернувся з «гарячих точок», схилімо голову в скорботі за ними.
Дякую воїнам – афганцям Анатолію Тимусяку, Анатолію Папці, Володимиру Сторожуку, Анатолію Макрію, Сергію Полянському, Василю Деркачу, Віктору Федоруку, Сергію Черненку за активну громадянську позицію, щиро бажаю усім бойовим побратимам і вашим родинам міцного здоров’я добра і щастя, миру і достатку, і довгих років життя!
Нехай завжди над нами буде мирне небо!
Голова спілки ветеранів та інвалідів Афганістану та учасників бойових дій Миколаївської громади А.В. Фізік