Змагання з настільного тенісу
Дата: 11.02.2022 14:10
Кількість переглядів: 122
13 лютого в адмінбудівлі відділу освіти, культури молоді та спорту Миколаївської селищної ради до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану відбудуться змагання з настільного тенісу з дотриманням карантинних норм. Початок о 12.00. Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.