До відома аграріїв громади

Дата: 10.02.2022 17:26

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) спільно з Всеукраїнським Конгресом Фермерів (ВКФ) проводять для керівництва громад та сільгоспвиробників вебінар з авторами законопроекту 5600 «Про внесення змін до Фото без описуПодаткового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» від 30.11.2021 No 1914-ХІ Захід – відбудеться 11 лютого 2022 року о 14:00 год. Переглянути вебінар також можна буде на YouTube-каналі ПроLAND за посиланням: https://youtu.be/-L31cOul82s Модератор: Іван Слободяник, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, керівник Всеукраїнського Конгресу Фермерів. Спікери: Мар'ян Заблоцький, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Олена Київець, д-р.ю.н., проф. член робочої групи з напрацювання положень щодо мінімальних податкових зобов'язань. Володимир Ясинський, помічник народного депутата, екс-заступник керівника Секретаріату Комітету з питань податкової та митної політики.