В Україні триває втілення інформаційної кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів»

Дата: 03.02.2022 16:23

Для створення безбар’єрного простору в Україні продовжують інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Над її втіленням працює проект SURGe у співпраці з Офісом Президента України, Міністерством освіти та науки України та Міністерством соціальної політики.

Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своєї громади та розвиватися відповідно до своїх потреб.

У межах реалізації кампанії пропонуємо до перегляду відеоролик про важливість вчасного виявлення та підтримки родин із дітьми, що опинилися в кризовій ситуації.

Відеоролики та висновок Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

можна завантажити за посиланням: