СOVID-сертифікат про бустерну дозу доступний у застосунку Дія

Дата: 03.02.2022 13:35

З 1 лютого цього року в застосунку Дія українці можуть згенерувати COVID-сертифікат про бустерну дозу.

Бустерна доза відображається в міжнародному сертифікаті. Після отримання бустерної дози в Дії треба заново згенерувати свої сертифікати. Після цього вони оновляться. Буде відображена «третя доза» вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів.

«Алгоритм генерування  залишився без змін: у застосунку вибираєте розділ Послуги, пункт COVID-сертифікати та документ, який вам необхідний. Лише за кілька кліків та кілька хвилин ви отримуєте оновлений сертифікат. Без поїздок, довгого очікування та контактів з людьми», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Нагадаємо, що в Дії вже згенеровано більше десяти мільйонів «зелених» COVID-сертифікатів. Усю інформацію про них та відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на спеціальному лендингу.

Проєкт реалізований Мінцифрою спільно з МОЗ України, НСЗУ та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проєкту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Джерело:https://thedigital.gov.ua/news/sovid-sertifikat-pro-busternu-dozu-dostupniy-u-zastosunku-diya