1 СТАДІОН, 3 СПОРТИВНИХ ШКОЛИ, 1 СПОРТКОМПЛЕКС ТА 1 СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК – РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛІЗАЦІЇ НА ОДЕЩИНІ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 02.02.2022 14:44

«У грудні 2021-го відбулась відкриття легкоатлетичного манежу комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць», який капітально відремонтували в рамках програми Президента «Велике Будівництво». Зазначу для Одещини – це свято, тому що саме «Олімпієць» – це кузня майстрів спорту міжнародного класу, чемпіонів та призерів Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи» – сказав підводячи підсумки реалізації програми Президента «Велике Будівництво» в області голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/1-stadion-3-sportyvnyh-shkoly-1-sportkompleks-ta-1-sportyvnyj-majdanchyk-rezultat-realizacziyi-na-odeshhyni-programy-prezydenta-velyke-budivnycztvo-2/