Шановні батьки!
Відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради проводиться дослідження щодо організації та якості харчування в закладах загальної середньої освіти Миколаївської селищної ради.
Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі.
Анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети. Дякуємо за участь!
Пройти анкетування Ви можете за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1d2xZ6_qGlzjQXuf8C-38or5oTFk477ccINatBpQdOe8/edit?fbclid=IwAR2UAchyO8d7ne-rkc3ArfhFVMLAt-lMHFvB9VSspqQC5an-Qo1qNouaKAM
docs.google.com