Вітання голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка, старост сіл селищної ради з Днем Соборності України
Шановні жителі громади!
Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України. 22 січня 1919 р. на Софійській площі у м. Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Дві українські держави, що у важкій боротьбі вибороли незалежність від різних імперій, об’єдналися під спільними знаменами. Єдиний український народ оголосив про своє споконвічне бажання жити у власній незалежній і соборній державі. До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролись за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом.
Бажаємо усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою! Нехай розум, воля і любов до нашої громади згуртовують нас у всіх добрих справах.
З повагою, голова селищної ради Віктор Купченко, старости: Тетяна Іванченко, Віктор Янов, Олександр Атнашевський, Анатолій Фізик